• Adoptuj si svoj strom - Fogadj örökbe egy fát

• Pri príležitosti Medzinárodného dňa ochrany ozónovej vrstvy Zeme (16.09.) sa študenti GVK zapojili do septembrovej výzvy ADOPTUJ SI SVOJ STROM.

Az ózonréteg védelmének világnapja (szeptember 16.) alkalmából gimiseink teljesítették a ’Fogadj örökbe egy fát’ nevű kihívást.

• Cezpoľný beh - Terepfutás

• Cezpoľný beh v Košiciach. Naši reprezentanti: Zsófia Pachota a Nikolett Jakab (1.B), Filip Palkóci a Valér Rácz (3.A)

Terepfutás - Kassa. Iskolánkat Pachota Zsófia és Jakab Nikolett (1.B), valamint Filip Palkóci és Valér Rácz (3.A) képviselte.

• Biela pastelka - Fehér ceruza

• Dnes sa aj naša škola zapojila do verejnej zbierky Biela pastelka. Ďakujeme!

Iskolánk diákjai ma bekapcsolódtak a Vakok és Gyengénlátók megsegítésére szervezett gyűjtésbe. Köszönjük!

• SLOVAKIA TECH FORUM

• Zúčastnili sme sa medzinárodnej odbornej konferencie a prezentačného veľtrhu SLOVAKIA TECH FORUM – EXPO KOŠICE 2023.

Részt vettünk a Kassa megye által szervezett SLOVAKIA TECH FORUM – EXPÓn.

• Vanda Péter a Eduard Bölöni

• Vanda Péter a Eduard Bölöni boli poslami histórie Veľkých Kapušian v Burgase. Bádali, kontaktovali rodinu, príbuzných, múzeá, aby ,,objavili,, zabudnutú hrdinku z čias 2. svetovej vojny z nášho mesta. Natočili videopríbeh o mladom, útlom dievčatku s krásnymi očami Chaji Helen Klein. Uspeli vo výbere medzinárodných účastníkov, vycestovali na 3 dňovú konferenciu a získali 2. miesto vo svojej kategórii pred domácim účastníkom. Gratulujeme!

Péter Vanda és Eduard Bölöni háromnapos konferencián vett részt Burgasban az „Aki egy életet is megment, az egész világot menti meg” elnevezésű nemzetközi pályázat keretén belül. 11 ország 1700 jelöltje közül választották ki őket. Hosszas és alapos kutatás előzte meg a Kleinmann Hajáról szóló vieójuk összeállítását. Kategóriájukban az előkelő 2. helyre rangsorolták őket. Büszkék vagyunk rájuk! Gratulálunk!