• Geografická olympiáda - Földrajzi olimpia

• Máme za sebou krajské kolo Geografickej olympiády v kategórii Z. Zo školského kola postúpili dvaja naši študenti. Môžeme sa pochváliť výbornými výsledkami. V konkurencii 102 súťažiacich Martin Süč obsadil delené 7.-13. miesto a Eduard Bölöni sa umiestnil na delenom 18.-28. mieste. Navyše, obidvaja boli úspešnými riešiteľmi. Blahoželáme!

Részt vettünk a földrajzi olimpia Z kategóriájának megyei fordulóján. Kiváló eredményekkel büszkélkedhetünk. 102 versenyző mezőnyében Martin Süč az osztott 7-13. helyen és Eduard Bölöni a 18-28. helyen végzett. Ráadásul mindketten sikeres megoldók lettek. Gratulálunk!

• Biznis tour Košice 3.A

• Zúčastnili sme sa Biznis tour v Košiciach, kde zástupcovia izraelskej spoločnosti Ness Digital Engineering (pôsobí v odvetví softvérového inžinierstva) sprostredovali študentom zaujímavé informácie.

• Pekná maďarská reč - Szép magyar beszéd.

• András Tóth sa umiestnil na 1. mieste krajského kola súťaže Pekná maďarská reč. Blahoželáme!

Tóth András első helyezést ért el a Szép magyar beszéd kerületi fordulóján. Nagyon büszkék vagyunk rá!

• Novinka - Ujság

• V školskom roku 2023/24 sa Gymnázium-Gimnázium vo Veľkých Kapušanoch zapája do 3. ročníka programu participatívneho rozpočtu na stredných školách, ktorý sa realizuje v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom. Bližšie informácie nájdete tu: https://application.decision21.org/gymnazium-zoltana-fabryho-velke-kapusany-kosicky-2023-24/?fbclid=IwAR2W1uPDgXTefpNtifWIDA6R2ajnuK2hKG2f6w0qlNV58XRzi9Qa_O_s9x4