• Blahoželáme! Gratulálunk!

• Blahoželáme teamu našich študentov k 4. miestu v súťaži Mladý Európan, Košice 18. apríl 2024.

Gratulálunk a Mladý Európan nevű verseny résztvevőinek a 4. helyezéshez!

• Deň narcisov - Nárciszok napja

• Študenti našej školy sa opäť zapojili do charitatívnej zbierky pri príležitosti Dňa narcisov. Vyzbieraná suma putuje na Onkologické oddelenie v Michalovciach. Všetkým darcom ďakujeme!

Iskolánk diákjai idén is bekapcsolódtak a Nárciszok napja néven szervezett adománygyűjtésbe. Az összegyűlt összeggel a nagymihályi Onkológiai Intézetet támogatjuk.

• Blahoželáme! Gratulálunk!

• Mestské oslavy Dňa učiteľov sa uskutočnili dňa 10. apríla a boli spojené s oceňovaním nominovaných pedagógov z jednotlivých školských a predškolských zariadení za ich činnosť.

Ocenená bola aj Ing. Renáta Szerbin. Blahoželáme!

Nagykapos városa idén is emléklap átadásával emlékezett meg a pedagógusnapról. Az ünnepélyes átadás 2024. április 10-én volt, és jó alkalom volt arra, hogy köszönetet mondjanak a pedagógusok igényes, felelősségteljes munkájáért, az elért eredményekért, sikerekért. Ing. Szerbin Renáta tanárnő is a kitüntetettek között volt. Gratulálunk!

• Blahoželáme! - Gratulálunk!

• Sme hrdí na úspechy našich pedagógov. Pri príležitosti Dňa učiteľov prevzala Z. Takács Galgóczy z rúk predsedu KSK R. Trnku ocenenie za úspechy a kvalitne vykonávanú prácu.

Büszkék vagyunk pedagógusaink sikereire. A tanítónap alkalmából Takács Galgóczy Zsuzsa kitüntetést vehetett át Rastislav Trnka megyeelnöktől az eddig elért sikereiért és minőségi munkájáért.